upadłość konsumencka kraków
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Bezpłatna wstępna konsultacja

tel. 883 163 525

 

 

Znajdź sposób na rozwiązanie problemów z przytłaczającymi długami – upadłość konsumencka Kraków

Jeśli zmagasz się z przytłaczającymi długami, których w żaden sposób nie jesteś w stanie uregulować, nie poddawaj się! Prawo daje Ci szansę na wyjście z impasu. Upadłość choć jest otoczona mitem i ma negatywne konotacje wśród większości Polaków, w rzeczywistości jest skuteczną drogą na odzyskanie stabilności finansowej. 

Istnieje wiele osób, które borykają się z problemami finansowymi z powodu wydarzeń, których nie mogli przewidzieć. Tym, którzy nie są w stanie spłacić wierzycieli, upadłość daje sposób na przejęcie kontroli nad swoimi finansami. Mogą oni ponownie rozpocząć życie bez długów. Niezależnie od tego, czy problemy finansowe były spowodowane wydarzeniami, na które miałeś wpływ, czy też pogubiłeś się w spirali zadłużenia, musisz podjąć natychmiastowe działania prawne.

Istnieje wiele mitów, które powstrzymują ludzi przed złożeniem wniosku o upadłość. Jednym z takich mitów jest to, że większość osób ogłasza bankructwo z powodu spirali zadłużenia. Nawet osoby, które mają doskonałą zdolność kredytową, mogą bowiem stracić pracę czy zachorować. W konsekwencji może to doprowadzić do zadłużenia a następnie sytuacji takich jak licytacja samochodu czy utrata domu.

Upadłość konsumencka – Kraków

Prowadzę kancelarię w Krakowie. Upadłość konsumencka jest jedną z dziedzin, którą interesuję się najbardziej i w której mam największe doświadczenie. Słuchając historii Klientów nabrałem przekonania, iż oprócz porad dot. prawa rodzinnego, przebieg konsultacji prawnych dot. upadłości jest niezwykle intymny.

Odpowiednie poznanie historii Klienta pozwala mi przedstawić odpowiednią propozycję dot. postępowania upadłościowego. Chcesz ogłosić upadłość konsumencką w Krakowie? Zapraszam do kontaktu.

To czym odróżniam się od innych podmiotów działających na rynku jest fakt, iż roztaczam opieką prawną nad Klientem upadłościowym nie tylko na etapie postępowania upadłościowego ale także służę mu radą i pomocą na dalszym etapie, aż do finalnego umorzenia zobowiązań. 

Czym jest upadłość konsumencka?

Przedstawiając w skrócie czym jest postępowanie upadłościowe należy zacząć od tego, iż jest to szansa na wyjście z zadłużenia i rozpoczęcie nowego życia bez długów i nękających telefonów windykatorów. Postępowanie upadłościowe rozpoczyna się od złożenia formalnego wniosku do sądu upadłościowego. Jak miałem okazję dowiedzieć się z doświadczenia, odpowiednie sformułowanie wniosku i opisanie swojej historii jest kluczem do pozytywnego rozpatrzenia sprawy przez sąd. 

Samo ogłoszenie upadłości rozpoczyna jednak dopiero właściwe postępowanie upadłościowe, podczas którego majątek upadłego podlega likwidacji a wierzyciele mogą zgłaszać swoje uwagi. Po likwidacji majątku, sąd wyznacza również plan spłat, którego wykonanie będzie wiązać się z umorzeniem pozostałej części zobowiązań.

Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy!

W cenie usługi wsparcie na wszystkich etapach postępowania upadłościowego.

 

 

Upadłość konsumencka Kraków – poznaj opinie moich Klientów

 
 
 
 
 
„Kancelaria prowadzona przez Pana Karola godna polecenia. Oferuje fachową pomoc prawną na każdym etapie prowadzonej sprawy. Pozdrawiam zadowolony klient.” 
 
 
 
 
 
„Bardzo dobry kontakt wyjaśnienie całego przebiegu procesu upadłości w sposób jasny dla zwykłego przeciętnego człowieka! Wsparcie nie tylko prawne ale i psychiczne. Mocno odczuwalna obecności, że jest ktoś obok i cię wspiera. Współpraca bardzo pozytywna. Na piątkę z plusem, bardzo polecam.”
 
 
 
 
 
 
„Bardzo, bardzo jestem zadowolony ze współpracy z Panem Karolem! Konkurencyjne ceny za usługi, ogromna i konkretna wiedza prawna. Świetny kontakt, bardzo szybko załatwiona moja sprawa. Gorąco wszystkim polecam tą kancelarie.”


 
 
 
 
 
 
„Dawno nie spotkałam się z takim zaangażowaniem w prowadzeniu sprawy. Profesjonalnie, sprawnie, bardzo szybko, na każdym etapie merytorycznie przygotowany, cierpliwy i życzliwy najlepszy radca prawny młodego pokolenia w Krakowie. Z całym przekonaniem polecam współpracę. Żałuje, że tak późno trafiłam do tej kancelarii, mogłam zaoszczędzić 2 lata życia. Polecam.”
 
 
 
 
 
 
„Pan Mecenas to przede wszystkim człowiek o wysokiej kulturze osobistej i prawdziwy profesjonalista. Wszystko skrupulatnie i cierpliwie tłumaczy, jest w stałym kontakcie z klientem, pomaga i wspiera na każdym etapie postępowania. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu moja sprawa została przez sąd bardzo szybko rozpatrzona. Polecam każdemu.”
 
 
 
 
 
 
 
„Polecam bardzo kancelarię i osobiście Pana Mecenasa. Podjął się sprawy o której inni mówili że jest beznadziejna. Jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie prawa dt upadłości. Polecam współpracę osobom oszukanym na prezentacjach produktów typu garnki, pościele wełniane i inne.”
 

Wszystkie opinie moich Klientów możesz przeczytać klikając poniżej:

 

 

 

Drodzy Klienci!

POZA KONSULTACJAMI W KANCELARII
ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA WYCZERPUJĄCYCH, NIELIMITOWANYCH CZASOWO KONSULTACJI TELEFONICZNYCH i WIEOKONFERENCJI.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

CZYTAJ WIĘCEJ!

KONSULTACJA ONLINE

Opowiedz mi o swoim problemie, sprawie z którą chciałbyś się do mnie zgłosić. Przedstawię Ci możliwości, określę koszta jakie się będą z nimi wiązały i doradzę co powinieneś zrobić.

    r.pr. Karol Franczak

    Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych OIRP w Krakowie pod nr KR-3928.

    Od wielu lat specjalizuję się w bieżącym doradztwie osobom prywatnym i przedsiębiorcom.

    Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy!