Szanowni Państwo,

Jestem absolwentem Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu w Lublinie. Ukończyłem również kurs mediatora a także szkolenie kuratorskie, dzięki którym pogłębiłem mojej wiedzy praktycznej w obszarze relacji interpersonalnych. Podczas studiów ukończyłem również kurs języka angielskiego o profilu prawniczym (B2), dzięki któremu pozyskałem znajomość zaawansowanej terminologii jurydycznej systemu common law.

Po ukończeniu aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie przystąpiłem do egzaminu zawodowego i uzyskałem tytuł radcy prawnego.

Od wielu lat specjalizuję się w bieżącym doradztwie osobom prywatnym i przedsiębiorcom. Podejmuję się wszelkiego rodzaju spraw, kierując się dewizą, iż z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, a każdy zasługuje na wysłuchanie. Nie obawiam się rozwiązywać trudnych i skomplikowanych problemów prawnych. Największe doświadczenie posiadam w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i upadłościowego. 

Uważam się za osobę odpowiedzialną, realizującą powierzone mi zadania sumiennie, terminowo i z pełnym zaangażowaniem. Jestem osobą operatywną i przystępną. Etos pracy, etyka wykonywania zawodu i indywidualne podejście do klienta są u mnie zawsze na pierwszym miejscu.

Wolne chwile spędzam z rodziną i przyjaciółmi lub przy dobrej lekturze (niekoniecznie prawniczej). Interesuję się piłką nożną a także rockiem progresywnym.

zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy

z wyrazami szacunku – radca prawny Karol Franczak

Staranność i nieustępliwość podstawą mojej praktyki

Kiedy zdecydujesz się na skorzystanie z moich usług jednego możesz być pewien – będę nieustępliwy w dążeniu do najlepszego dla Ciebie rezultatu.

Zajmuję się wszystkiego rodzaju przypadkami i do każdej sprawy podchodzę z dbałością o szczegóły. Mogę Cię zapewnić, iż należycie Cię wysłucham a po wysłuchaniu przedstawię Ci opcje, jakie Ci przysługują.

Jestem kreatywny i znam prawo. Znajomość prawa zaś to pierwszy klucz do sukcesu. Mając prawo po swojej stronie można wyjść cało z każdej opresji.

Moją słabą cechą jest to, że nigdy nie jestem zadowolony z siebie i nigdy nie spoczywam na laurach. Stale szukam lepszych sposobów rozwiązywania złożonych problemów.

Lubię słuchać swoich klientów. Stawiam na otwartą komunikację z zachowaniem poufności przekazywanych informacji. Powierzając mi swój problem możesz być pewny, że zawsze będę dla Ciebie dostępny. Zdejmując z siebie ciężar problemu możesz liczyć na moją dyspozycyjność i gotowość do działania.

Problemy prawne wywołują negatywne emocje, a działania wynikające z emocji generują błędy. Moim zadaniem jest patrzeć na twój problem chłodnym i jasnym okiem. Nigdy nie unikam trudnych spraw i złożonych problemów.

Moja filozofia jest prosta: każdy Klient zasługuje na najlepszą obsługę i osobistą opiekę. Moje podejście opiera się na standardzie absolutnej uczciwości, wzajemnym szacunku i poświęceniu we wszystkim, co robię dla moich Klientów. 

Mamy nadzieję, że będę miał możliwość włączenia Cię do grona moich klientów i zdobycia Twojego zaufania.

8 lat

ZDOBYWANIA WIEDZY

+100

PRZECZYTANYCH KSIĄŻEK BRANŻOWYCH

5 lat

DOŚWIADCZENIA

100%

MOTYWACJI