WINDYKACJA I ANTYWINDYKACJA

Odzyskam Twoje należności bądź obronię Cię przed niesłusznymi działaniami windykacyjnymi.

 

Windykacja należności

Prędzej czy później każdy z przedsiębiorców może trafić na nieuczciwego klienta czy kontrahenta. Brak zapłaty za wykonanie zleconej usługi lub za zakupiony towar może spowodować utratę płynności finansowej naszego przedsiębiorstwa, problemy z rozliczeniami z pracownikami i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym.

Gdy termin zapłaty faktury lub rachunku upłynął a dłużnik milczy lub przeciąga negocjacje aktywny przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na bezczynność. W związku z tym, iż terminy przedawnienia w przypadku niektórych roszczeń są naprawdę krótkie, działania windykacyjne powinny być szybkie i zdecydowane.

W imieniu moich Klientów sporządzam wezwania do zapłaty i negocjuję warunki odzyskania należnych środków. Mając prawnika po swojej stronie nierzetelny dłużnik odczuwa respekt i wie, że nie może pozwolić sobie na pozorowanie działań. Gdy wszystkie metody polubownego rozwiązania sporu nie przynoszą natomiast rezultatów działam szybko i zdecydowanie. Sporządzam pozew do właściwego sądu i w Twoim imieniu dochodzę Twoich praw na drodze powództwa cywilnego.

 

Antywindykacja

Dłużnicy podobnie jak wierzyciela mają swoje prawa. Każdy ma prawo wiedzieć na jakiej podstawie i dlaczego inny podmiot lub osoba domaga się od niego pieniędzy. Często zdarza się tak, iż dłużnicy spłacają długi przedawnione lub regulują niezasadne zobowiązania.

Jeżeli nie wiesz na jakiej podstawie ktoś wytacza przeciwko Tobie postępowanie sądowe lub nie czujesz się zobowiązany do regulowania wierzytelności której zasadność kwestionujesz, skontaktuj się ze mną i uzyskaj fachową pomoc prawną.

W Twoim interesie jest to abyś poznał swoje prawa. Zwykły człowiek w starciu z dużymi instytucjami windykacyjnymi, bankami i instytucjami pożyczkowymi niejednokrotnie czuje się zagubiony i skołowany. Mając prawo po swojej stronie można jednak wiele osiągnąć.

Bronię Twoich interesów zarówno w negocjacjach z wierzycielami jak i na etapie postępowań sądowych i egzekucyjnych. Służę pomocą osobom poszkodowanym przez banki udzielające kredytów we frankach szwajcarskich, poszkodowanym przez firmy windykacyjne działające w sposób sprzeczny z prawem oraz wszystkim tym którzy czują, że zostali wykorzystani przez instytucje finansowe.

 

CZYTAJ WIĘCEJ!

  1. Antywindykacja – jeden dług a dwa wyroki (klik);

  2. Kiedy przedawnia się dług? Zmiana terminów przedawnienia (klik);

  3. Kiedy przedawnia się dług? Zmiana terminów przedawnienia (klik);

  4. Kiedy należy Ci się 40 euro za przeterminowaną płatność? (klik),

  5. Zbieg egzekucji z wynagrodzenia pracownika (klik).

 

 

 

 

 

KONSULTACJA ONLINE

Opowiedz mi o swoim problemie, sprawie z którą chciałbyś się do mnie zgłosić. Przedstawię Ci możliwości, określę koszta jakie się będą z nimi wiązały i doradzę co powinieneś zrobić.