prawo rodzinne
PRAWO RODZINNE

Skuteczne wsparcie w rozwiązywaniu Twoich problemów rodzinnych.

Niestety część problemów rodzinnych po zaognieniu konfliktu może przerodzić się w problemy prawne. Będąc częścią konfliktu ciężko nam pogodzić kwestie osobiste i emocjonalne z kwestiami odpowiedzialności prawnej. 

Wobec tego, ważne jest zatem, abyś współpracował z prawnikiem, który rozumie twoje obawy i jest w stanie zrobić wszystko co niezbędne aby twoje zdanie zostało wysłuchane w sądzie lub na posiedzeniu mediacyjnym. Nie wszystkie sprawy muszą być czasochłonne i wiązać się z przysłowiowym „praniem brudów”. Zawsze pracuję nad znalezieniem dla swoich Klientów najlepszych rozwiązań, aby wszyscy zaangażowani w konflikt mogli przedstawić należycie swoje racje.

Specjalizuję się w dostarczaniu spersonalizowanych usług z zakresu prawa rodzinnego. Moje usługi obejmują, w szczególności:

  • doradztwo prawne z zakresu prawa rodzinnego,
  • przygotowywanie pism procesowych w sprawach rozwodowych i alimentacyjnych,
  • przygotowywanie pism procesowych w sprawach o podział majątku,
  • przygotowywanie porozumień rodzicielskich i projektów ugód,
  • reprezentację Klientów w sądach i na posiedzeniach mediacyjnych.

 

Decydując się na skorzystanie z moich usług, możesz być pewny, iż zawsze podchodzę do sprawy z wyczuciem i w najlepszy możliwy sposób. 

KONSULTACJA ONLINE

Opowiedz mi o swoim problemie, sprawie z którą chciałbyś się do mnie zgłosić. Przedstawię Ci możliwości, określę koszta jakie się będą z nimi wiązały i doradzę co powinieneś zrobić.