40 euro
ODSZKODOWANIA

Pomagam w uzyskaniu satysfakcjonującej rekompensaty za Twoją szkodę.

Specjalizuję się w odszkodowaniach za szkody osobowe i majątkowe dla osób dotkniętych różnymi zdarzenia losowymi. W Twoim imieniu walczę o odszkodowania od zobowiązanych podmiotów i instytucji za obrażenia ciała przy wypadkach komunikacyjnych i wypadkach przy pracy. 

Dzięki współpracy z lekarzami różnych dziedzin zdobyłem duże doświadczenie w rozpatrywaniu roszczeń odszkodowawczych dla osób, które odniosły uszczerbek na zdrowiu. Poprzez wsparcie fachowców jeszcze przed wniesieniem sprawy do sądu jestem w stanie ocenić zasadność Twojego roszczenia i możliwość uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia. Walczę również o stosowne rekompensaty dla Klientów, których bliscy utracili zdrowie na skutek błędów diagnostycznych i którzy odnieśli innego rodzaju szkody osobowe.

Oprócz pomocy w likwidacji szkód osobowych pomagam również w dochodzeniu odszkodowań majątkowych. Często Klienci, którzy utracili mienie na skutek wypadków lub innych zdarzeń nie zdają sobie z prawy, iż ubezpieczyciele często „grają nieczysto” i minimalizują należne odszkodowania. Bez wsparcia doświadczonego prawnika zawierają oni niekorzystne dla siebie ugody i otrzymują znacznie mniejsze rekompensaty.

Występuję w imieniu moich Klientów przed sądami i ubezpieczycielami. Dzięki wieloletniej pracy poznałem techniki dochodzenia roszczeń. Wiem jak podejść ubezpieczyciela na etapie likwidacji szkody. Posiadam również doświadczenie w występowaniu przed sądami. Zdaj się na moje wsparcie i pozwól uzyskać satysfakcjonującą dla siebie rekompensatę.

 

KONSULTACJA ONLINE

Opowiedz mi o swoim problemie, sprawie z którą chciałbyś się do mnie zgłosić. Przedstawię Ci możliwości, określę koszta jakie się będą z nimi wiązały i doradzę co powinieneś zrobić.

    r.pr. Karol Franczak

    Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych OIRP w Krakowie pod nr KR-3928.

    Od wielu lat specjalizuję się w bieżącym doradztwie osobom prywatnym i przedsiębiorcom.

    Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy!